Wieża mBank

icon

Jak połączyć design
i ergonomię nowoczesnego biura
z systemem cyfrowej komunikacji wewnętrznej?

icon

Firma Nanovo z powodzeniem wdrożyła w nowej centrali mBanku system nośników digital signage wspierających proces komunikacji wewnętrznej. Wdrożone rozwiązanie jest jednym z wyróżników nowej przestrzeni. Punktem wyjścia w procesie projektowym było określenie wymagań biznesowych oraz potrzeb pracowników Banku. Kluczowym elementem rozwiązania jest dedykowany CMS. Możemy polecić Nanovo jako partnera w projektowaniu i wdrożeniu systemu innowacyjnej komunikacji wewnętrznej, dedykowanej do nowoczesnych przestrzeni biurowych.

  • Jacek Popiołek
  • Dyrektor Departamentu Zarządzania Nieruchomościami, mBank
image

icon Wyzwanie

Angażująca komunikacja wewnętrzna

Zaprojektowanie i wdrożenie cyfrowej komunikacji wewnętrznej na powierzchni aż 40 tysięcy m² w nowoczesnej centrali mBanku. Zaprojektowanie kompleksowego rozwiązania do dynamicznego zarządzania komunikacją z pracownikami w nowoczesnym biurze

image

icon Rozwiązanie

Uwzględnienie potrzeb pracowników

Uwzględniliśmy potrzeby pracowników w kontekście różnych typów przestrzeni, prowadząc proces projektowy w metodyce Service Design. Wdrożyliśmy systemy różnych formatów monitorwalls oraz dotykowych totemów, spójnych z wnętrzami i idealnie wpisujących się w trend modern work. Stworzyliśmy specjalny CMS i aplikację do dynamicznej komunikacji, zintegrowane z SIGNIO S2.

Pracujmy

Razem

Opowiedz nam o swoim wyzwaniu, w którym możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Polityka prywatności