Ghelamco

icon

Jak nośniki cyfrowe mogą wspierać komunikację wewnętrzną w budynku?

icon

Do wyboru systemu SIGNIO przekonały nas referencje z wcześniejszych wdrożeń zrealizowanych przez Nanovo, bogate i przydatne funkcje produktu oraz nowoczesna technologia. Nanovo to także doświadczony i merytoryczny zespół dający cenne wsparcie w projektowaniu nowych koncepcji związanych z obecnością multimediów w nowoczesnych obiektach biurowych.

  • Justyna Wołowska
  • Manager ds. Marketing i PR, Ghelamco
image

icon Wyzwanie

Skuteczna komunikacja

Zbudowanie systemu do sprawnej i szybkiej komunikacji wewnętrznej w trzech budynkach kompleksu Warsaw Spire. Opracowanie planu wyświetlanych treści dla systemu nośników, w tym zaprojektowanie przestrzeni reklamowej.

image

icon Rozwiązanie

Spójny system

Wdrożyliśmy spójny system cyfrowej komunikacji w przestrzeni holu głównego budynku, strefie wind oraz w kabinach windowych. Wykorzystaliśmy istniejące w obiekcie ekrany, nadając im nową rolę i projektując dla nich dedykowany plan wyświetlania treści.

Pracujmy

Razem

Opowiedz nam o swoim wyzwaniu, w którym możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Polityka prywatności