Modivo

icon

Jak sklep stacjonarny staje się formatem phygital?

icon

Sklep stacjonarny modivo.pl był dużym wyzwaniem technologicznym i wdrożeniowym. Chodziło nam o zaprojektowanie innowacyjnej, a jednocześnie możliwie intuicyjnej ścieżki zakupowej. Szybki, wygodny i automatyczny proces obsługi wymagał połączenia perfekcyjnego rozwiązania sprzętowego z ergonomią przestrzeni – osiągnęliśmy to dzięki wykorzystaniu SIGNIO. Nanovo jako partner technologiczny wspierał nas doradczo-projektowo, programistycznie i wdrożeniowo.

  • Konrad Jezierski
  • Dyrektor ds. Retail, modivo.pl
image

icon Wyzwanie

Pierwszy w kategorii fashion sklep phygital

Przeniesienie doświadczeń znanych klientom e-commerce do fizycznej przestrzeni sklepu stacjonarnego. Integracja platformy e-commerce z silnikami wyszukiwania i dystrybucji produktów w sklepie. Poprawa doświadczenia użytkownika w oparciu o cyfrowe usługi, procesy i komunikację we flagowym salonie marki typu online pure-player.

image

icon Rozwiązanie

Platforma
digital-in-store

Zrealizowaliśmy w pełni cyfrowy proces selekcji produktów. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy przełomową koncepcję strefy przymierzalni w premierowym formacie sklepu modivo.pl brick & mortar.

Pracujmy

Razem

Opowiedz nam o swoim wyzwaniu, w którym możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, służące zbieraniu danych statystycznych pomagających w udoskonalaniu serwisu. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.

Polityka prywatności